Ev Taşıma

15.12.2020
1.281
Ev Taşıma

Gençsoy nakliyat olarak ev taşıma hizmetini sorunsuz vermekteyiz. Bu yüzden sizlere sunduğumuz hizmetlerde garanti sunuyoruz.  Nakliyat şirketleri arasında sektörde lider konumda olan Gençsoy Nakliyattan hizmet alın. Şirketimiz olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde tecrübeli ekipler ile çalışmaktayız. Bu yüzden güvenli ve garantili taşınma ortamı yakalayıp rahat taşınma imkanına sahip olabilirsiniz. Şirketimiz olarak nakliye hizmetlerinde güvenlikleri üst konuma çıkarmaktayız . Bu yüzden hizmetlerimizde nakliyat sigortası uygulamaktayız .

Gençsoy nakliyat olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde paketleme , monte de monte ve ambalajlama hizmetini vermekteyiz. Kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf malzemelerdir. Eşyaların çizilme yada kırılmasını engellemek için güvenliği üst seviyelere çıkarmaktayız.

Bu yüzden sizlerde tecrübeli bilgi sahibi bir nakliyat şirketinden hizmet alın. Sektörde öncü işinde uzman bir şirket ile çalışmak her zaman en iyi olacaktır. Gençsoy nakliyat olarak hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde fahiş fiyat yerine en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Bu yüzden alacağınız kaliteli hizmete karşılık uygun fiyatlar ödeyeceksiniz.

Ev Taşıma Şirketleri

Sizlerde ev taşıma şirketleri seçerken Gençsoy nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu yüzden ev taşıma şirketleri arasında en iyi koşularda sunan nakliyat şirketinden hizmet almış olursunuz . Nakliyat şirketleri arasında bizleri neden tercih etmelisiniz ? İlk olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde  sigortalı ve güvenli hizmet vermektedir. Bu yüzden eşyaların kırılması yada herhangi bir durumda mağdurluk durumuna düşmeyeceksiniz. Şirketimiz olarak diğerlerinden en büyük farkımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır .

Profesyonel ev taşıma şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde birlikte çalıştığımız elemanlar oldukça tecrübeli ve bilgi sahibidir . Yurt dışından ithal etiğimiz birinci sınıf malzemeler ile ambalajlama ve paketleme hizmetini üst seviyede sunuyoruz. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız olarak ev taşıma fiyatları konusunda yazılı olarak fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Bu yüzden en iyi ve en doğru fiyat teklifi için firmamız ile iletişime geçmektir. Telefonla görüşme dışında firmamız sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ekiplerimiz  konutlarınıza gelerek gözleme yapar ve size en uygun fiyat teklifini sunar. Firmamız olarak bu hizmeti ücretsiz sunmaktayız. Sizlere ortalama olarak fiyat vereceğiz fakat bu ev taşıma fiyatları değişiklik gösterebilir.

 • 1+0 konutlarda 850tl başlayan fiyatlar
 • 1+1 konutlarda 1050tl başlayan fiyatlar
 • 2+1 konutlarda 1350tl başlayan fiyatlar
 • 3+1 konutlarda 1750tl başlayan fiyatlar
 • 4+1 ve daha fazlası için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

Fiyatlar değişkenlik gösterebilir eşyanın az veya çok olması fiyatı indirir veya azaltır . Bu yüzden en doğru karar firmamız ile iletişime geçmektir.

Sigortalı Ev Taşıma

Firmamız olarak tüm hizmetlerimizde sigorta uygulamaktayız . Fakat sigorta iste bağlıdır ve fiyat konusunda oynama yapar. Sizler güvenli hizmet veren firmamızdan sigorta talebinde bulunabilirsiniz. Eşyaların güvenliğini iki katına çıkarmış olursunuz ve herhangi bir mağdurluk yaşamazsınız . İsteğe göre sigortalı taşıma hizmeti uygulamaktayız . Firmamız verdiği tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığından dolayı eşyaları tecrübeli ekipler ile en iyi şekilde taşımaktadır. Fakat sigortalı ev taşıma hizmetini istediğiniz tüm hizmetlerde alabilirsiniz veya firmamıza güvenerek sigortasız hizmette alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Firmamız ev taşımacılığını İstanbul bölgesinde başta olup tüm Türkiye de vermektedir. Bu yüzden evden eve nakliyat İstanbul hizmetini İstanbul bölgesinde bulunan müşterilerimiz alabilir. Firmamız ev taşıma hizmetinde gösterdiği tüm profesyonelliği İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde de göstermektedir.  Bu yüzden sizlerde evden eve nakliyat hizmetini İstanbul bölgesinde firmamızdan alabilirsiniz.

Söküm ve Kurulum

Firmamız verdiği hizmetlerde eşya taşıma elemanları dışında bir adet marangoz getirir . Marangoz tüm sökülecek eşyaları söker ve kurulacak  yerinde eskisinden daha iyi şekilde kurar. Usta bir şekilde sökümü ve kurulumları gerçekleştirir. Sorunsuz ve hatasız bir şekilde eşyalarınızı söküp taşıyoruz ve yerinde en iyi şekilde kuruyoruz. Firmamız olarak

 • Dolap / Gardırop
 • Masa  / Çalışma masası
 • Koltuk
 • Kitaplık
 • Büfe

tarzı eşyaları sökümünü ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Fakat sizler bizim ilet iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz .

 
Fotoğraf Galerisi

En İyi Taşıma Firması

Sektörde yüzlerce nakliyat firması bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasında verdiği hizmette tecrübeli ekipler ile profesyonel hizmet sunan firmaları seçmek önemlidir. Bu firmalar arasında Gençsoy Nakliyat lider 3 firmadan biridir. Sizlere sunuğu hizmetler ile liderliğini sürdürmektedir.

Profesyonel hizmet sunmakta olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Bu yüzden sizlerde sorunsuz rahat bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Firmamız marangoz ve eşya paketleme hizmetlerinde en iyi şekilde imkanları sunmaktadır. Verdikleri hizmete karşı en iyi fiyatları karşılamaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet karşısında uygun fiyat teklifi almak istiyorsanız bu yüzden  firmamız ile iletişme geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma en çok veren hizmetler arasındadır. Sunduğumuz bu parça eşya taşıma hizmetinde hızlı ve pratik bir şekilde hizmet vermekteyiz.  Sizlerde eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde taşırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız en iyi taşıma malzemeleri ile hızlı pratik hizmet vermektedir.

Parça eşya nakliyesi hizmetini bir yada bir kaç adet eşyaları hızlı bir şekilde göndermek isteyenler alabilir. Bu yüzden sizlerde hızlı bir parça  eşya taşıma hizmeti için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bize Sorabilirsiniz

 
Aktif Kampanyalar
 
İstanbul Evden Eve Nakliye
Evden Eve Nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız sizler için en iyi fiyatı sunacaktır. Firmamız Evden Eve taşıma konusunda sizlere uyun fiyat çıkartır. Ve Sizleri sor durumda bırakmaz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Tıkla Ara